Отримати штрих код

Офіційні платежі: від 105 дол. США

Вартість послуг: від 750 грн.

Строк виконання: від 5 роб. днів 

Що необхідно:

Надіслати на електронну пошту опис продукції за схемою: найменування та торговельна марка; нормативно-технічний документ, згідно якого виробляється продукція (ДСТУ, ТУ, ГОСТ); упаковка та кількість товару в упаковці, опи самого продукту; виписка з державного реєстра юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців; доручення простої форми (готується фахівцями нашої агенції), реквізити для укладання договору.

Вартість отримання штрих кодів:

Найменування дії/ Суб'єкт Фізична особа-підприємець Малі підприємства** Великі підприємства
1. Вступний внесок, дол. США* 50 150 300
2. Щорічний внесок, дол. США 50 100 200
3. Періодичний внесок (за отримання кожного штрихкода), дол. США

7 (з 1-го по 100-й)

5 (з 101-го і більше)

10 (з 1 по 100-й)

5 (с 101-го і більше)

20 (з 1-го по 10-й)

15 (с 11-го по 25-й)

10 (с 26-го по 100-й)

5 (з 101-го і більше)

Вартість послуг  750 грн. - підготовка документів для реєстрації підприємства в Асоціації, яка адмініструє видачу штрихкодів, 106 грн. - підготовка однієї заявки на штрихкод.

* оплата здійснюється по курсу НБУ на день оплати

** малим вважається підприємство, чистий дохід (виручка) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за попередній рік на перевищує 5 мілліонів гривень (згідно звіту про фінансові результати (форма №2).

Порядок співпраці:

  1. Клієнт надає опис продукції, реквізити для укладання договору, виписку з  єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
  2. Виконавець робить розрахунок витрат, готує договір, рахунок та відправляє його електронною поштою клієнту.
  3. Клієнт здійснює оплату послуг виконавця.
  4. Виконавець готує документи для отримання штрих кодів на продукцію та після їх підписання клієнтом, подає документи на реєстрацію.
  5. Клієнт сплачує внески.
  6. Виконавець відправляє клієнту оригінали договорів, свідоцтва про присвоєння товарній позиції ідентифікаційного номера.

Після отримання штрих коду на продукцію необхідно правильно  його згенерувати та розмістити на упаковці. Спеціалісти нашої агенції нададуть необхідні консультації з питаннь нанесення штрих-кодів на упаковку. Реєстрація штрихових кодів здійснюється нашою агенцією для клієнтів з міста Харків та всіх регіонів України. 

Ми співпрацюємо з усіма регіонами України та будь-якими країнами світу.

Залишились питання? Напишіть нам або подзвоніть.