Патентування промислових зразків в Україні

Офіційні платежі: від 320 грн. 

Вартість послуг: від 2500 грн.

Термін виконання: від 2 міс.

Що необхідно:

Надіслати на електронну пошту: зображення промислового зразка (фотографії, креслення, схеми), які ілюструють його відмінні риси, дані про авторів промислового зразка (ПІБ, місто прописки), реквізити для укладання договору, довіреність простої форми (готується фахівцями нашої агенції).

Строки та вартість реєстрації промислового зразка в Україні:

Найменування платежа/Строк реєстрації

Стандартний:

8-9 місяців

Швидкий:

3-4 місяці

1. Збір за подання  заявки, грн. мінімум 1600/320* мінімум 1600/320*
2. Сплата за прискорену експертизу, грн. не має 864
3. Державне мито за выдачу патента, грн. 17 17
4. Збір за публікацію про видачу патента, грн. мінімум 300/60* мінімум 300/60*
5. Вартість послуг, грн. мінімум 2500 мінімум 3000

* збори зменшенго розміру сплачуються у разі, якщо авторами та патентовласниками є фізичні особи та їх склади співпадають.

Порядок співпраці:

  1. Клієнт надає фотографії, креслення або схеми промислового зразка, дані про авторів та патентовласників промислового зрзка, реквізити для укладання договору.
  2. Виконавець робить розрахунок витрат в залежності від обраного строку, готує договір, рахунок та відправляє його електронною поштою клієнту.
  3. Клієнт здійснює оплату послуг та державного збору за подання заявки.
  4. Вконавець подає заявку на реєстрацію та надає клієнту розписку, що підтверджує подання заявки.
  5. Виконавець відправляє клієнту оригінали договорів, а клієнт відправляє довіреність виконавцю.

Згідно Закону України “Про охороу прав на промислові зразки”, промисловий зразок - результат творчої діяльності  людини у галузі художнього конструювання. Об'єктом промислового зразка може бути форма, малюнок чи розфарбування або їх поєднання, які визначають зовнішній вигляд промислового виробу і призначені для задоволення естетичних та ергономічних потреб.

Фахівці нашої агенції возьмуть на себе всі роботи пов'язані з патентуванням промислового зразка, включаючи підготовку фотографій, кресленнь, схем у відповідності з вимогами правил подання заявки на промисловий зразок. Патентування промислових зразків здійснюється агенцією для клієнтів з міста Харків та всіх регіонів України.