Підтримання патентів на винаходи і корисні моделі

Офіційні платежі: від 120 грн.

Вартість послуг: 300 грн.

Строк виконання: 1-2 дні.

Що необхідно:

Прислати на електронну пошту номер патенту та реквізити для укладання договору.

 

 

Наша компанія пропонує передати на аутсорсінг підтримання патентів на винаходи та корисні моделі. Ми гарантуємо своєчасну сплату за підтримання патентів у силі, актуальні реквізити для сплати державних зборів. Скориставшись цією послугою, Ви своєчасно підтримаєте патент та звільните час для співробітників. Усі послуги надаються за договором, де закріплена гарантія виконання робіт.

 

Коли підтримувати?

Відлік строку дії патенту починається з дати подання заявки. Дату подання заявки можно подивитись у патенті під кодом 22. Підтримання патенту необхідно здійснювати протягом двох останніх чотирьох місяців строку його дії за наступний рік. Наприклад, дата подання заяявки - 22 серпня 2013 року, здійснити платежі за підтримання за другий рік дії патенту, необхідно з 22 квітня по 22 серпня 2014 року. 

Що робити, якщо не підтримали?

У разі, якщо річні збори за підтримання патенту не були сплачені своєчасно, можна сплатити збір протягом шести місяців, після встановленого строку. В цьому разі, розмір щорічного збору збільшится на 50%. У нашому прикладі, сплатити збільшений збір за другий рік дії патенту можна до 22 лютого 2015 року.

Як економити на щорічних зборах?

Патентовласник може подати заяву про надання будь-якій особі дозволу на використання винаходу чи корисної моделі. У разі подання такої заяви, річні збори знижуються на 50%.