Пошук торговельних марок

Офіційні платежі: від 864 грн.

Вартість послуг: 600 грн.

Термін виконання: від 3-х робочих днів

Що необхідно:

Надіслати на електронну пошту логотип в форматі джіпег або слово для перевірки, реквізити для укладання договору, перелік товарів (послуг) для яких буде використовуватися торговельна марка.

Терміни пошуку торгових марок в Україні:

Вид торговельної марки/Строк проведення пошуку Стандартний строк (7-10 роб. днів), грн. Прискорений строк (3-5 роб. днів), грн.

1. Словесна або зображувальна торговельна марка

- додатково за кожний клас

864

174

1728

348

2. Комбинирована торгова марка

- додатково за кожний клас

1728

348

3456

696

Вартість послуг 600+100 за кожний клас понад третій
600+100 за кожний клас понад третій

Перед реєстрацією торговельних марок ми рекомендуємо провести пошук на тотожність та схожість торговельних марок серед раніше зареєстрованих та поданих на реєстрацію. Ще ця процедура може називатися проведенням пошуку на тотожність та схожість торговельних марок або мати іншу назву, в будь-якому випадку, мета пошуку — виявлення зареєстрованих торговельних марок схожих або тотожних з тією, відносно якої проводився пошук. За результатами пошуку на тотожність та схожість торговельної марки наші спеціалісти роблять висновок стосовно можливості подальшої реєстрації торговельної марки.

Офіційні платежі за пошук на тотожність та схожість мінімально складають 864 гривні та залежать від кількості класів, виду торговельної марки (словесна чи комбінован) та строку за який надається звіт про пошук. Вартість послуг нашої агенції складає 600 гривень, куди входить підготовка запиту на проведення пошуку на тотожність та схожість, отримання звіту про пошук та висновок за результатами звіту.

Для початку роботи з пошуку на тотожність та схожість торговельних марок необхідно надати логотип або слово, яке буде перевірятися та перелік товарів (послуг) для яких буде використовуватися торговельна марка. Юридичні особи надають реквізити для укладання угоди та виписку (витяг) з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.