Реєстрація торговельних марок в Україні

Офіційні платежі: від 3200 грн.

Вартість послуг: від 1800 грн

Термін виконання: від 8 місяців

Що необхідно:

Надіслати на електронну пошту логотип в форматі джіпег або слово, яке буде подаватися на реєстрацію, реквізити для укладання договору, перелік товарів (послуг) для яких буде використовуватися торговельна марка, довіреність простої форми (готується спеціалістами нашої агенції).

Строки реєстрації торговельних марок в Україні:

Найменування платежу/Строк реєстрації Стандартний:
15-24 місяців
Прискорений:
8-9 місяців
1. Збір за подання заявки, грн. мінімум 3200 мінімум 3200
2. Оплата прискореної експертизи, грн. не має мінімум 5220
3. Державне мито за видачу свідоцтва, грн 85 85
4. Збір за публікацію про видачу свідоцтва, грн. мінімум 600 мінімум 600
5. Вартість послуг, грн. від 1800
від 2300

Порядок співпраці:

  1. Клієнт надає логотип в форматі джіпег або слово, що буде подаватися на рєстрацію, реквізити для укладання договору, перелік товарів (послуг) для яких буде використовуватися торговельна марка.
  2. Виконавець робить розрахунок витрат в залежності від вибраного строку, готує договір, рахунок та відправляє його електронною поштою клієнту.
  3. Клієнт здійснює оплату послуг та державного збору за подання заявки.
  4. Виконавець подає заявку на реєстрацію та надає клієнту розписку, що підтверджує подання заявки.
  5. Виконавець відправляє клієнту оригінали договорів, а клієнт відправляє довіреність виконавцю.

Для реєстрації торговельних марок на Україні необхідно надати вказані вище документи та відомості, всі інші дії, що включають підготовку відовідних документів, ведення діловодства по заявці, отримання свідоцтва, возьмуть на себе фахівці нашої агенції. Перед реєстрацією торговельної марки рекомендуємо провести пошук торговельних марок серед раніше зареєстрованих та поданих на реєстрацію. Підкреслюємо, що ця процедура не обов'язкова, але бажана тому що станом на 10.07.2015 зареєстровано понад 200 000 торговельних марок. Крім того, перед поданням заявки ми оцінюємо відповідність торговельної марки вимогам Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів та послуг”.

Розміри державних зборів, вартість експертизи  при реєстрації торговельних марок залежать від кількості класів для яких буде реєструватися торговельна марка, наявності кольору, множинності заявників. При виборі строку реєстрації торговельних марок необхідно враховувати що при подачі заявки на торговельну марку за заявиком закріплюється пріоритет і у разі подання на реєстрацію аналогічної торговельної марки іншою особою, останній буде відмовлено в реєстрації. Це означає, що якщо подати заявку на торговельну марку, наприклад, 01.01.2014 року за стандартною процедурою (15-24 міс.), іншій особі, що подасть такуж саму торговельну марку 02.01.2014 року, буде відмовлено в реєстрації незалежно чи вибере він прискорений строк реєстрації. Тому важливо — першим подати на реєстрацію торговельну марку, якщо буде необхідно швидше отримати свідоцтво, то прискорити реєстрацію можна у будь-який час. Реєстрація торговельних марок здійснюється нашою агенцією для клієнтів з міста Харків та всіх регіонів України.