Продовження (відновлення) торговельних марок

Офіційні платежі: від 12 000 грн.

Вартість послуги: 800 грн.

Строк виконання: 2-3 міс.

Що необхідно:

Номер свідоцтва на знак для товарів та послуг, довіреність простої форми, копія квитанції про сплату державного збору.

Коли продовжувати торговельну марку?

Продовження торговельної марки (тм) можна здійснювати за 6 місяців до дати закінчення її дії. Дату закінчення дії торговельної марки можна знайти на другй сторінці свідоцтва під кодом 181. Якщо свідоцтво продовжується вдруге, цю дату можно знайти у виписці з Державного реєстру свідоцтв України на знаки для товарів та послуг під кодом 186. Таким чином, якщо строк дії торговельної марки закінчується 21 липня 2015 року, то починаючи з 21 січня 2015 року можна починати продовжувати торговельну марку.

Відновлення тм.

Якщо правовласник не здійснив продовження торговельної марки в зазначені строки, її можна відновити. Відновлення тм можна здійснювати протягом шести місяців, після дати, яка вказана під кодом 181 в свідоцтві або 186 у виписці. В даному випадку, державні збори за відновлення торговельної марки збільшаться на 50%.

Право повторної реєстрації торговельної марки.

Якщо власник не встиг продовжити чи відновити торговельну марку, то він має право на повторну реєстрацію знака протягом двох років після припинення чинності свідоцтва. Повторна реєстрація торговельної марки відбувається за тією ж самою процедурою, що і первинна реєстрація. Для реєстрації торговельної марки завітайте до нашого відповідного розділу.

Ми співпрацюємо з усіма регіонами України та будь-якими країнами світу.

Залишились питання? Напишіть нам або подзвоніть.